ALTERNATIVNÍ METODY

KINEZIOLOGIE
Kineziologie je nauka o mechanických zákonitostech pohybového ústrojí člověka. Je to nová alternativní metoda. Používá se při nápravě dyslexií, dysgrafií a problémů s učením, potíží s vyjadřováním; odstraňování alergií, závislostí, fobií; zvýšení imunity organismu; zbavování stresu; zlepšování komunikace. Základy této metody vypracoval v 60. letech 20. století dr. Goodheard v USA.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/kineziologie

KINEZIOLOGIE ONE‑BRAIN
Kineziologie pomáhá při uvolňování stresu. Lze ji využít při odstraňování psychických a fyzických potíží u dětí i dospělých (dyslexie, hyperaktivita, problémy se vztahy, různé strachy, bolesti apod.)

Příčinou každé nemoci je nerovnováha v organismu, která se nejprve projeví v emocionální a psychické oblasti a následně, pokud příčina nerovnováhy (např. hněv, neřešené partnerské problémy, u dětí často strach z trestu apod.) není odstraněna, vede k projevům nemoci. Názorným příkladem jsou chřipková období, kdy, přestože jsme všichni atakováni viry, onemocní jen asi 10% populace.

KARIN LEXOVÁ
Kineziologie
 
Tel.: +420 775 868 740

 

 
ASTROLOGIE
„Neexistuje dobré nebo špatné znamení ani dobrý či špatný horoskop.Vždy záleží na člověku, jak svůj horoskop bude žít…“

Astrologie nám umožní poznat sami sebe, naše partnery, děti, blízké. Upozorní nás na naše talenty a schopnosti, upozorní i na problémové stránky osobnosti, poradí, jak s nimi pracovat.

Rodičům astrologie pomůže vybrat správné výchovné metody pro jejich dítě, přičemž vychází z jeho neopakovatelné individuality.

Astrologie dokonce poradí, kdy a v jaké oblasti života nám jsou hvězdy nakloněny a co naopak nechat zatím „plynout“.

V horoskopu vepsány naše klíčové životní zkoušky, naše poslání a životní úkol.

Výklad a pochopení Vašeho horoskopu Vám pomůže žít spokojenější život v harmonii se sebou samým, s Vaším partnerem, dětmi, s okolím.

JANA KLAVIKOVÁ

Diagnostika zdravotního stavu
Akreditovaný specialista alternativní medicíny,MMS cleaning
Tel.: +420 736 610 329