LYMFIT

RENATA MERGBI
Masáž švédská, relaxační, regenerační, lymfatická

Detoxikační medová masáž, Shiatsu, Reiki
Fonoforéza, moxování, tygrování, baňky, ušní svíce
Tel.: +420 777 884 559
Email: renata@sirrahnatura.cz
Ceník v PDF
KATEŘINA BUĎOVÁ
solarova
Ajurvédská masáž, medová masáž, relaxační masáž, reflexní terapie, Reiki, lymfatická masáž, BABY masážeTělové kúry Institut ESTHEDERM
Tel.: +420 777 208 070
Ceník v PDF

LYMFIT

Je komplexní program určený pro lymfatickou masáž, tlakovou-, infračervenou- a elektroterapii. LYMFIT stroj zahrnuje všechny tři funkce v jednom a patří k nejmodernějším v současné době.

Jak působí lymfit?

LYMFIT zrychluje metabolismus pomocí tlakové masáže, ozařování infračerveným spektrem elektromagnetického vlnění a nízkofrekvenčními elektrickými impulzy. Rehabilitační, regenerační i relaxační působení infračerveného záření spočívá v pronikání paprsků do tkáně lidského organismu, kde blahodárně působí na správné prokrvení a také na jeho regeneraci.

Tlaková masáž probíhá silnou tlakovou vlnou, zprůchodní lymfatické cévy a pomáhá odtoku toxických látek zadržených v těle. Nízké frekvenční elektrické impulzy útočí “přímo na bod” a rozkládají velké množství tukových buněk. Elektrické impulzy se dají rozložit po těle takovým způsobem, aby cíleně působily kontrakce svalů a zvýšily tím kalorický obrat v těle.

LYMFIT je komplexní zdravotní program. Naším cílem je normalizace metabolismu, který je klíčem k úspěšnému hubnutí z dlouhodobým efektem a celkové zlepšení zdravotního stavu. Změněná strava, životospráva a pohyb Vám pomůžou zrychlit LYMFIT efekt a dále udržet si zdravý metablismus.